22 listopada 2010

Decoupage Garden likes Facebook

Choć dotychczas zawsze starałam się pisać o swoich produktach i emocjach, które motywowały ich powstanie, dziś uznałam, że napiszę też coś o otoczce, którą chciałabym stworzyć wokół Decoupage Garden.
Uwielbiam tworzyć, odnajduję się w tym co robię. Mogę powiedzieć, że lubię to, co robię i lubię patrzeć na uśmiechy, które w Was te moje przedmioty powodują. Chcę się doskonalić, tworzyć rzeczy coraz lepsze, ciekawsze, przekazujące więcej emocji by Wasz uśmiech trwał jak najdłużej, by osoby przez Was obdarowane czuły ciepło i emocje, które chcecie im przekazać.

Chciałabym również dotrzeć do jak największej liczby osób, wzbogacić ich życie moimi przedmiotami. Stąd moje pytanie czy może i prośba: dołączcie do mnie na Facebooku - od dziś możecie. Możecie polubić mój profil na Facebooku, na którym stopniowo będę wprowadzać coraz więcej nowości i niespodzianek. Możecie też polubić dowolną z moich notek/produktów przez przycisk Like pod każdą z notek. Decoupage Garden to prócz pasji - ciężka praca, która nie ma sensu bez Was i Waszych uśmiechów.I've always tried to write here only notes about my emotions which motivated me to create each product. Today I felt that it's about time I wrote about all the stuff that's happening around Decoupage Garden.
I love to create, I fit in with what I'm doing and I feel that I can honestly tell that I like what I'm doing. I simply can't resist that heart-warming feeling that accompanies your each and every smile I see when you receive my products. But I don't want to lay down and stop here - I still feel I can and want to get better - to create products that provide you with that smile for as long as it's possible, for it to spread to all the people you give presents that come from Decoupage Garden.

I'd love to reach as many people I can to enrich their lives with items with soul and feelings. Therefore I have a question or request even: please, join me on Facebook; you can now - it's right besides this note on the right. Share Decoupage Garden with your friends, like me there while I work hard on providing you with more ideas and surprises there.
Besides fun and passion, Decoupage Garden is work and more hard work, each and every day - it's completely senseless without you.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz