24 listopada 2010

Wieszaki ślubne...z okazji ślubu

Najbardziej lubię robić przedmioty z myślą o konkretnych osobach, wydarzeniach.  Lubię widzieć, że ktoś myśli ciepło o kimś, szuka czegoś wyjątkowego, specjalnego, że komuś zależy, że chce przesłać moc pozytywnych emocji. W świecie, który mnie otacza zdarza się dużo zła, smutków, przykrości. Ktoś odchodzi, ktoś kogoś rani, przechodzi obojętnie wobec cierpienia. Więc otwieram swoje serce jak dziecko, pragnę chłonąć to co najlepsze, to co pozytywne, co napędza, daje wiarę i siłę do codzienności.

Wieszaki zrobiłam dla pewnej uroczej znajomej, koniecznie miały być truskawkowe. Z radością zanurzyłam się w truskawkach tej jesieni, radosne i żywe kolory działały ożywczo. Wieszaki to prezent dla pewnego młodego małżeństwa, mam nadzieję, że się spodobają. Mam nadzieję, że kiedy będą na nie patrzyli będzie do nich płynęła cała moc sympatii i dobrych emocji :)

7 komentarzy

 1. ΠΟΛΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΛΑΓΗ!
  ΠΟΛΥ ΟΜΟΦΕΣ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
  ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ!!!
  Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ.

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniały pomysł!!!Mi sie bardzo podoba!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Też robię osobiste prezenty, wydaje mi się, że obdarowanie prędzej zapamiętają takie prezenty niż kupne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wieszaczek:)zapraszam do mnie na candy:)pzdr

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne! Zwykle truskawki kojarzą się ze słodyczą, a Twoje wieszaczki są niesamowicie eleganckie, i to czarne obramowanie jest niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest znakomity prezent, super alternatywa dla standardowych prezentów typu kwiaty itp. Może to być też idealne uzupełnienie już powstałego prezentu. Ja sama często zamawiam takie wieszaki zdobione decoupage Polecić mogę kilka stron gdzie można je nabyć Np www.decopage.pl

  OdpowiedzUsuń