26 stycznia 2012

Dla fana motoryzacji :)


Lubię dawać prezenty wyjątkowe. Zawsze już w wakacje myślę nad tym co sprezentować pod choinkę najbliższym. Odgrzebuję z pamięci drobne szczegóły wyłapane w rozmowach. Pakowanie zajmuje mi drugie tyle co kupowanie prezentów :) Ważne są dla mnie takie szczegóły, bileciki dodawane do prezentów, ładne opakowanie. W tym roku część prezentów zrobiłam samodzielnie i mam nadzieję, że spodobały się obdarowanym :)


Ta bombka powstała dla znajomego kierowcy więc oczywistym było, że musi jakoś nawiązywać do tematyki samochodowej :) Wykorzystałam tutaj śliczny papier Rossiego z modelami starych samochodów, spękałam całość Sottilem, popatynowałam (w końcu to stare samochody ;) i jak zawsze dodałam kropeczki :) Chociaż taka nietypowa to mam informację, że przypadła obdarowanego do gustu co cieszy mnie niezmiernie :)
9 komentarzy

 1. Może Tym razem uda mi się zamieści komentarz. Rano nie pokazywało się okienko do potwierdzenia hasła:(
  No ale nie o tym... chciałam o bombce:)
  Ania, piękna jest! i wyjatkowa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobne podejście do prezentow i ich pakowania. Świetna bombka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Un trabajo precioso.
  saludos¡¡¡¡¡¡

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyjątkowe i bardzo piękne w swojej prostocie!
  p.s. coś się dzieję u ciebie z komentarzami, nie mozna wysłać, bo nie wyświetla się okienko do wpisania kodu i nie ma jak wysłać, ja już 6 raz to robię, zobaczymy czy teraz się wyświetli ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny kurczę zgłupiałam bo ja przecież nie mam ustawionej domyślnie weryfikacji obrazkowej! :( :( Dzięki za info, to chyba kwestia ustawień domyślnych szablonu :( Postaram się to zmienić (znaczy się męska część stojąca za stroną techniczną postara się to zmienić :D )
  Buziaki dla Was :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna, obdarowany na pewno był zachwycony :) Ja jako kierowca bym była :)

  OdpowiedzUsuń
 7. przepiękna pisanka... i nie tylko!
  p.s. mogę poznać tajemnice cudnych kropeczek - jestem początkująca w decoupage?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję :) Kropeczki to nic tylko rozwodniona farba i szczoteczka do zębów :)

  Ewelina - ja też bym była :) Sama lubię otrzymywać takie spersonalizowane prezenty, zrobione pod kątem upodobań i sama też lubię takie dawać :)

  OdpowiedzUsuń