21 września 2012

Candy troszkę nietypowe :)

Moi kochani, kiedy rodziła się myśl o Ogrodznie nie myślałam, że uda się stworzyć sklep, wynająć lokal (malusieńki jak dziupla ale jednak), że ktoś będzie tu zaglądał, że poznam tyle niesamowitych osób, że profil na FB będzie miał ponad 800 fanów. Tym bardziej że na marketingu się nie znam, ani na pozycjonowaniu ani w ogóle na niczym takim :) wiem tylko, że lubię swój sklep, lubię kontakty z klientami, lubię robić przedmioty, dłubać w drewnie, farbach i lakierach :) I cieszę się, że jest tyle osób które lubią do mnie zaglądać :)

Dlatego też dzisiaj rusza Candy, trochę nietypowe bo na Fejsbuniu :)  Zasady są praktycznie takie same :)  wystarczy polubić polubić profil Decoupage Garden na FB i zostawić komentarz pod wpisem z informacją jaką nagrodą jesteście zainteresoani, co wam się podoba na profilu Ogrodu na FB, jakie wpisy byście chcieli widzieć najczęściej :)

Nagrody są dwojakie w zależności od tego na co mamy ochotę :)
- bon na zakupy w sklepie o wartości 80zł
- przedmiot wykonany z wybranym przez was wzorem 

Random będzie wybierał osoby 8 października :) Przewidziano nagrody pocieszenia w ilości dwóch :)

Zapraszam do zabawy :))))

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=408665132521904&set=a.139284592793294.66888.132284380159982&type=1&theater&notif_t=photo_comment


7 komentarzy

 1. Ja już się zapisałam ;-)
  Buziaki A

  OdpowiedzUsuń
 2. Anno, a ja konsekwentnie migam się od Fejsia, dlatego, choć uwielbiam Twoje prace, obejdę się smakiem, zaprawionym szczyptą żalu:) Nie podaruję sobie jednak możliwości wyrażenia radości z pomyślności, która Ci towarzyszy. Tak miło wiedzieć, że los sprzyja planom ludzi twórczych, ciepłych i wrażliwych... Niech więc nadal uśmiecha się do Ciebie i pozwala coraz piękniej rozkwitać w Twoim Decoupage Garden:)
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ¡Preciosos trabajos!.
  Besos desde España

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie mam tam profilu :( ale rozpowszechnię info na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpisałam się na FB, chociaż nie lubię ;-)
  Napisałam taki komentarzyk, więc go tylko skopiuję:
  Najczęściej zaglądam do sklepu i na bloga bo z FB jakoś mało zaznajomiona jestem, a wręcz się troszkę nie lubimy ;-) U Ciebie podobają mi się wszystkie rzeczy, które sprzedajesz, ponieważ są w moich klimatach. Być może czuję ciągły niedosyt rzeczy zrobionych przez Ciebie z użyciem materiałów ze sklepu. I tym samym prośba, bo jeśli używasz do projektu np. szablonu,serwetek to migiem znika z Twojego sklepu. Więc może troszkę większy zapasik wtedy tych materiałów?
  Jeśli mnie wylosujesz, to chyba bon, ale niespodzianka też mile widziana ;) Chociaż marne szanse...
  Info już u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. zapisałam się :)
  mój komentarz to:
  wszystko mi się podoba :) ale mogłoby być więcej kursów :) nagrodą jaką bym sobie wybrała jest bon :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gdzie jest baner do hop candy , które ma byc do 15 grudnia

  OdpowiedzUsuń