15 lutego 2013

Co nowego w Ogrodzie

Ogród i ja powoli odżywamy po zimie chociaż śnieg jeszcze widać. Ciężki to był czas z różnych względów o których rozpisywać się nadmiernie nie będę bo wiadomo, że każdy dźwiga rozmaite troski więc nie chcę jeszcze przytłaczać swoimi, które zresztą mogą być dla Was średnio interesujące, dla mnie zresztą też ale własnych trosk się raczej nie wybiera...

Czarna dziura w której przepadłam sprawiła, że od grudnia nie zrobiłam ani jednej pracy, za bombki zabrałam się kilka dni przed Świętami. Zaglądam na fora i Wasze blogi, oglądam przepiękne prace i tęskni mi się bardzo. Nawet nie wiedziałam, że to dłubanie daje mi tyle wyciszenia i spokoju. Agę z Kapryśnych Inspiracji nękałam o zamówienie wydmuszek jak najszybciej ale do tej pory nawet jednej wydmuszki nie nabiłam na patyczek.Bo brakuje czasu, bo zmęczenie, bo praca a później pakowanie zamówień, kolejki na poczcie, maile, odpisywanie i nagle jest 2 w nocy i nagle o 7 pobudka. Niech już będzie wiosna. Bo zupełnie irracjonalnie, bez wielkich nadziei, bez jakichkolwiek podstaw bardzo chcę wierzyć, że wraz ze słońcem przyjdzie lepsze.

W Ogrodzie powoli widać nowe i radosne kolory :) Przyjechało kilka ciekawostek i ja sama już myśle jakie by tu pisanki zmajstrować z tych wszystkich uroczych kurczaków :)

Papiery ITD
Bardzo lubię wzornictwo, z papierów ryżowych zmajstrowałam w tym roku bombki i rzeczywiście świetnie się nadaje na obłe przedmioty :) Tutaj tylko kilka papierów, sami zobaczcie jakie piękne :) 
 

Papiery klasyczne retro to prawdziwe cudeńka :)

Można też poszaleć Wielkanocnie :)
 I nowe serwetki :) Wielkanocne, retro, rustykalne. Przepiękne są tegoroczne nowe kolekcje :)

Mam nadzieję, że znajdziecie dla siebie coś fajnego :)
Już wkrótce pojawią się nowości ze Stamperii i Decomanii i mam nadzieję, że wreszcie w weekend uda mi się zrobić jakąś pracę :) Trzymajcie kciuki :)

Pozdrawiam Was mocno :)
Ania

5 komentarzy

 1. jakie sliczne te retro papiery :)
  powodzenia
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 2. uff..Ty zyjesz!!
  :))))))))))))))
  Buzia

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki Aniu, za wydłużenie czasu Twojego, bo myślę, że już każdy się stęsknił za Twoimi wpisami i pracami.
  Buziaki posyłam :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, że w formie komentarza, ale chwilowo nie mam dostępu do swojej poczty...
  Bardzo dziękuję za zakupy! Wszystko cudowne i jeszcze tak wspaniale zapakowane. Muszę się też rozliczyć za klej, zapłaciłam za malutki, a w paczce: suprise! ;-) Duży!
  Ale w tym temacie odezwę się na @.
  Pozdrawiam i dziękuję!
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również dziękuję za zakupy, wszystko doszło i jeszcze tak pięknie zapakowane! Chyba wszystkie tęsknimy już za słońce i światłem, dłuższym dniem, kolorami... Trzymaj się ciepło.

  OdpowiedzUsuń