11 listopada 2013

Święta już tu są :)

Kochani,
krótki post informacyjny :)
Co prawda w Sklepie kategoria Boże Narodzenie istnieje już od jakiegoś czasu ale teraz wydobyłam ją na światło dzienne tak żeby łatwiej było szperać i przebierać :)


W kategorii zbieram wszystko co może nam być potrzebne: cekiny, brokaty, tasiemki, oczywiście serwetki i papiery, ale też bombki różniaste, stojaki na bombki, zawieszki i inne :)

W najbliższym czasie (mam nadzieję w tym tygodniu) dojdą nowe produkty - na pewno pojawią się medaliony 12cm i okrągłe plastikowe bombki 10cm. 
Bombki akrylowe z separatorami też będą :) W Ogrodzie znajdziecie kilka fajnych papierów bożonarodzeniowych z zaprojektowanymi kołami - idealne na naklejanie prosto na separatory :)

A teraz już zmykam spać, dziękuję że do mnie zaglądacie! 
Ściskam Was mocno :)

W razie pytań o asortyment bożonarodzeniowy (i nie tylko) piszcie na anna@decoupage-garden.com
Teraz dzięki szczęśliwym zmianom będę w stanie Wam odpowiedzieć znacznie sprawniej niż dotychczas :)

Planujemy też kursik z oklejania bombek akrylowych od środka, co myślicie? Chcielibyście taki kurs? A może jakieś inne o tematyce bożonarodzeniowej? Piszcie śmiało a ja i kochane dziewczyny z Dream Teamu będziemy spełniały Wasze życzenia (w końcu Boże Narodzenie to czas spełniających się życzeń :)

A teraz już naprawdę spać!

1 komentarz

  1. Ja kiedyś próbowałam okleić bombkę akrylową od środka ale niestety nic z tego mi nie wyszło wiec fajnie byłoby się nauczyć.

    OdpowiedzUsuń