9 listopada 2016

Zmiana właściciela sklepu - pożegnanie i powitanie

Drodzy znajomi i klienci Sklepu,
jak pewnie zauważyliście w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie pojawiały się nowe wpisy na blogu a działalność sklepu była zawieszona.
Dojrzewała we mnie już od dłuższego czasu myśl o przekazaniu sklepu komuś, kto będzie miał możliwość prowadzić go z pasją i zaangażowaniem jakie są do tego niezbędne. Nie była to decyzja łatwa ponieważ i blog i sklep ma dla mnie dużą wartość sentymentalną ale wierzę, że ten fragment mojego życia  przekazałam naprawdę niesamowitej i pełnej zapału dziewczynie, również Ani :)

Dla mnie nadeszła pora żeby pójść dalej, chociaż nie rezygnuje z decoupage to obecnie będę się tym zajmowała tylko hobbystycznie i na początku będę wspierała Anię w prowadzeniu sklepu od strony technologicznej.

Dziękuję Wam za ten wspólnie spędzony czas, jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę dowiedzieć się co u mnie słychać zapraszam serdecznie do kontaktu anna.jagoda@gmail.com.
Zapraszam również na mojego drugiego bloga http://wytumacieskansen.blogspot.com na którym opisuję moje życie na wsi, piszę o starym domu, który mam nadzieję, wkrótce będzie moim nowym domem, pewnie decoupage też się na nim pojawi :)

Ściskam Was serdecznie - przyjmijcie Anię z otwartymi ramionami i sercem. Ja sama cieszę sie, ze Decoupage Garden trafił właśnie do niej :) Myślę, że to najlepszy wybór dla Was, Klientów :)

Ania Jagoda

2 komentarze

 1. Aniu dla Ciebie wiele dobra w nowym starym domu. Niech Ci się szczesci. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Good information I just found your blog and read it. I thought I would leave my first comment. I do not know what to say except what I have

  Obat Psoriasis

  Obat Herbal Psioriasis

  Cara Mengobati Psoriasis

  OdpowiedzUsuń